Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy w Zakładzie Dydaktyki Medycznej

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko techniczne (technik symulacji medycznej)
w wymiarze pełnego etatu
w Zakładzie Dydaktyki Medycznej UJ CM

Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej UJ CM jest ośrodkiem naukowo-dydaktycznym zajmującym się kształceniem kadr medycznych (lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, położne) z wykorzystaniem szeroko pojętej symulacji medycznej.

Informacje ogólne:

  • umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony, na okres trwania projektu (tj. do  czerwca 2023 r.);
  • praca na podstawie harmonogramu (równoważny czas pracy) w przedziale czasowym od około 07:30 do około 20:30 z uwzględnieniem obowiązujących przepisów;
  • pracownicy podlegają bezpośrednio Kierownikowi jednostki organizacyjnej oraz Kierownikowi Projektu;
  • wynagrodzenia współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zakres obowiązków :

  • utrzymywanie stałej sprawności będącego na wyposażeniu CIEM wyposażenia: od prostych symulatorów do nauki umiejętności technicznych po złożone symulatory pacjenta, w tym czyszczenie, proste naprawy, kontrola działania i wymiana zużytych elementów, współpraca z dostawcami;
  • przygotowanie właściwego dla zaplanowanych zajęć wyposażenia na salach symulacyjnych oraz kontrola i uzupełnianie zasobów magazynowych;
  • pomoc w przygotowaniu zajęć opartych o symulowane scenariusze kliniczne;
  • obsługa oprogramowania symulatorów pacjenta podczas prowadzenia scenariusza;
  • obsługa i administrowanie wyposażeniem audio-video oraz urządzeniami sieciowymi w CIEM;
  • szkolenie personelu CIEM w zakresie technicznej obsługi sprzętu oraz pomoc w jego obsłudze;
  • współudział w prowadzeniu strony internetowej oraz w przygotowaniu materiałów na nią;
  • współudział w koordynacji udziału pacjentów symulowanych w zajęciach dydaktycznych oraz egzaminów;
  • zarządzanie danymi zgromadzonymi na serwerach CIEM;
  • przygotowanie materiałów audio-video na potrzeby CIEM;
  • wykonywanie opracowań danych (zestawienia, statystyki).

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie - preferowane wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, fizyka medyczna, inżynieria medyczna itp.);
  • wiedza i umiejętności z zakresu obsługi sprzętu komputerowego i audio-video;
  • wiedza i umiejętności z zakresu prostych napraw sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
  • podpisanie deklaracji łącznego zaangażowania zawodowego w realizację wszystkich projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i FS oraz innych źródeł finansowych w trakcie trwania umowy w wymiarze nieprzekraczającym 276 godzin miesięcznie.

Dodatkowe kompetencje premiowane podczas rekrutacji:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w zakresie obsługi symulatorów medycznych;
  • umiejętności w zakresie charakteryzacji filmowej lub teatralnej;
  • umiejętność konfiguracji cyfrowego i analogowego sprzętu audio-wideo;
  • podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie tworzenia i obróbki materiałów audio-video;
  • wiedza i umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji i administrowania urządzeniami sieciowymi;
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych;
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania i druku 3D, przygotowywania odlewów silikonowych
  • wiedza i umiejętności z zakresu statystyki.

 Oczekiwane kompetencje społeczne:

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole wielospecjalistycznym;
  • chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań;
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym;
  • kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;
  • skan podpisanej informacji o przetwarzaniu danych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferty zawierające wymagane dokumenty należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: ciem@cm-uj.krakow.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 21 października 2019 r.
(w tytule maila wpisując „rekrutacja imię i nazwisko”).

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  16.07.2019
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior