Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy w Kwesturze UJ CM

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika
na stanowisko administracyjne w Kwesturze UJ CM

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością lub administracją, znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w organizacji pracy własnej,
  • solidność, uczciwość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziana znajomość  systemu SAP ERP.

Zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowo-księgowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych w systemie SAP,
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • obsługa  płatności i księgowanie wyciągów bankowych,
  • analiza i rozliczanie kont Księgi Głównej,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • dokumenty poświadczające informacje zawarte w CV,
  • skan podpisanej własnoręcznie informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych (świadczenie urlopowe, karta Multisport).

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 sierpnia 2019 r. do godz. 12.00 na adres email: finanse@cm-uj.krakow.pl

Dokumenty zgłoszone w terminie późniejszym nie będą uwzględniane w procesie rekrutacji. Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej oraz formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  18.07.2019
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior