Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy w Zakładzie Filozofii i Bioetyki IPIP WNZ

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie
 poszukuje pracownika administracyjnego
w wymiarze pełnego etatu do pracy

w Zakładzie Filozofii i Bioetyki Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa
Wydziału Nauk o Zdrowiu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej,

- umiejętność prowadzenia dokumentacji, samodzielnego zajęcia się sprawami, analitycznego myślenia, prezentowania informacji, formułowania wniosków i rekomendacji,

- biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- rozwinięte umiejętności organizacyjne,

- bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie),

- życzliwe i otwarte nastawienie do współpracowników oraz dbałość o nienaganny wizerunek firmy,

- proaktywne i samodzielne podejście do wykonywania zadań, dynamiczne przejmowanie inicjatywy,

- przyjmujemy CV tylko od osób gotowych podjąć pracę od dnia  01.03.2020 r., prosimy o potwierdzenie takiej gotowości w liście motywacyjnym.

Opis stanowiska:

Praca administracyjna w sekretariacie Zakładu Filozofii i Bioetyki IPIP WNZ UJ CM.

Do zadań pracownika należy m.in. obsługa administracyjna procesu dydaktycznego realizowanego
w Zakładzie, prowadzenie sekretariatu (w tym: korespondencja, kalendarz spotkań, organizacja i obsługa spotkań, przygotowywanie dokumentów, sprawozdań, protokołów, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, udzielanie informacji oraz rozpowszechnianie ogłoszeń, organizacja wyjazdów służbowych, realizacja zamówień) oraz kontakt i współpraca z Wydziałami i działami kompetencyjnymi Uczelni.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat od 01.03.2020 r.;
  • stałe godziny pracy od 7.30 do 15.30 (ponpt);
  • pracę w ambitnym, życzliwym, zgranym zespole;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia miękkie i twarde) oraz realizacji własnych pomysłów;
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport).

Wymagane dokumenty:
- CV ze zdjęciem, list motywacyjny z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu netto
- informacja o przetwarzaniu danych osobowych (skan podpisanego dokumentu)
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych (skan podpisanego dokumentu)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać do dnia 31.01.2020 r. drogą e-mailową na adres: jan.hartman@uj.edu.pl (w tytule maila wpisując „rekrutacja ZFiB imię i nazwisko”).

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie
z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  14.01.2020
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior