Ogłoszenie

Oferta pracy w Sekcji Administracyjnego Wsparcia Projektów Działu Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracowników na dwa stanowiska administracyjne w Sekcji Administracyjnego Wsparcia Projektów Działu Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej (umowa na czas zastępstwa)

Opis stanowiska:

Wsparcie Kierowników Projektów, badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, w realizacji projektów naukowych.
Pracując na tym stanowisku zdobędziesz unikalne doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z dziedziny medycyny i nauk o zdrowiu.

Zadania:

Wymagania niezbędne:

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

Warunki zatrudnienia:

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w/w  dokumentów mailowo na adres  dawp@uj.edu.pl z dopiskiem w temacie maila: „Koordynator” w terminie do  15 sierpnia 2019 r.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

Data aktualizacji: 15.07.2019
Jednostka: Dział Spraw Osobowych UJ CM
Zamieścił: Katarzyna Mysior