Ogłoszenie

Oferta pracy w Zakładzie Dydaktyki Medycznej

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko techniczne (technik symulacji medycznej)
w wymiarze pełnego etatu
w Zakładzie Dydaktyki Medycznej UJ CM

Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej UJ CM jest ośrodkiem naukowo-dydaktycznym zajmującym się kształceniem kadr medycznych (lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, położne) z wykorzystaniem szeroko pojętej symulacji medycznej.

Informacje ogólne:

Zakres obowiązków :

Wymagania:

Dodatkowe kompetencje premiowane podczas rekrutacji:

 Oczekiwane kompetencje społeczne:

Co oferujemy:

Wymagane dokumenty:

Oferty zawierające wymagane dokumenty należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: ciem@cm-uj.krakow.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 21 października 2019 r.
(w tytule maila wpisując „rekrutacja imię i nazwisko”).

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

Data aktualizacji: 16.07.2019
Jednostka: Dział Spraw Osobowych UJ CM
Zamieścił: Katarzyna Mysior