Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu w Dziale Nauki CM - Biuro Komisji Bioetycznej UJ

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika
na  stanowisko administracyjne w
wymiarze pełnego etatu w Dziale Nauki CM
-  Biuro Komisji Bioetycznej UJ

Opis stanowiska:

Obsługa administracyjna prac Komisji, w tym przyjmowanie, weryfikacja formalna składanych wniosków, przygotowywanie projektów dokumentów, zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji. Obsługa informacyjna i administracyjna dotycząca ubezpieczenia OC eksperymentów medycznych, w tym przygotowanie dokumentów koniecznych do wystawienia Polisy OC, współpraca z radcą prawnym, brokerem i wnioskodawcami.

Zadania:

  • udzielanie niezbędnych informacji wnioskodawcom,
  • przyjmowanie i weryfikacja formalna dostarczanych dokumentów,
  • wsparcie organizacyjne i udział w posiedzeniach Komisji,
  • przygotowanie projektów dokumentów,
  • dbanie o sprawny przepływ informacji,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • bieżące prace administracyjne.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, efektywna komunikacja, asertywność,
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie związane z zatrudnieniem na podobnym stanowisku
  • doświadczenie związane z obsługą badań naukowych lub realizacją projektów badawczych, w szczególności eksperymentów medycznych  i badań klinicznych,
  • znajomość przepisów prawnych krajowych i międzynarodowych dotyczących pracy komisji bioetycznych, zasad prowadzenia i ubezpieczania eksperymentów medycznych,
  • znajomość obsługi systemu SAP.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo na czas nieokreślony,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatek stażowy,
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, pakiety medyczne),

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w/w dokumentów mailowo na adres:  komisja_bioetyczna@cm-uj.krakow.pl z dopiskiem w temacie maila: „Rekrutacja do Biura obsługi Komisji” w terminie do 10 maja 2024 r.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  29.04.2024
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior